Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data przylotu
Pasażerowie (maksimum 9 osób)

Kontakt - Infolinia

61 626 20 15

Tanie loty Gdańsk (GDN) - Dortmund (DTM) od 139,00 PLN
Wylot z:
Gdańsk, Polska PL
Przylot do:
Dortmund, Niemcy DE

Lotnisko wylotu:

Gdańsk - Rebiechowo (GDN)

Lotnisko przylotu:

Dortmund Airport (DTM)

Data Wylotu - Przylotu

Bezpośrednie tanie loty z Gdańska do Dortmundu (DTM) na oddalony 15 km od centrum Dortmundu międzynarodowy port lotniczy. Jest to jedno z głównych lotnisk w Niemczech. Bezpośrednie loty z Polski na trasie Gdańsk - Dortmund - Gdańsk oferują tanie linie lotnicze Wizzair. Połączenia z gdańskiego lotniska w sezonie wiosna – lato 2017 odbywają się 7 razy w tygodniu. Wyloty w godzinach 06:15, lądowanie o godzinie 07:50. Loty powrotne z Dortmundu także 7 razy w tygodniu o godzinie 08:35-10:05. Sam masz okazje wybrać najbardziej korzystne dla Ciebie połączenie, sprawdź rozkład i zarezerwuj tani bilet lotniczy Gdańsk - Dortmund online lub skontaktuj się z naszą infolinią.

Wylot
Czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio
W6 1661
W6
2017-07-03 07:15 Gdańsk (GDN)
2017-07-03 08:50 Dortmund (DTM)
Przylot
Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio
W6 1662
W6
2017-07-10 09:35 Dortmund (DTM)
2017-07-10 12:05 Gdańsk (GDN)
Propozycja lotu:
Cena: 320 PLN
Wylot
Czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio
W6 1661
W6
2017-07-03 07:15 Gdańsk (GDN)
2017-07-03 08:50 Dortmund (DTM)
Przylot
Czas podróży: 6h 15m / 1 przesiadka
2017-07-10 16:45 Dortmund (DTM)
2017-07-11 00:00 Gdańsk (GDN)
1
FR 1789
2017-07-10 16:45 Dortmund (DTM)
2017-07-10 17:05 Londyn (STN)
FR
2
FR 2372
2017-07-10 19:50 Londyn (STN)
2017-07-10 23:00 Gdańsk (GDN)
FR
Propozycja lotu:
Cena: 511 PLN
Wylot
Czas podróży: 12h 15m / 1 przesiadka
2017-07-03 07:20 Gdańsk (GDN)
2017-07-03 19:35 Dortmund (DTM)
1
W6 1601
2017-07-03 07:20 Gdańsk (GDN)
2017-07-03 08:40 Londyn (LTN)
W6
2
U2 2175
2017-07-03 17:15 Londyn (LTN)
2017-07-03 19:35 Dortmund (DTM)
U2
Przylot
Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio
U2 1662
W6
2017-07-10 09:35 Dortmund (DTM)
2017-07-10 12:05 Gdańsk (GDN)
Propozycja lotu:
Cena: 528 PLN
Wylot
Czas podróży: 5h 50m / 1 przesiadka
2017-07-03 10:30 Gdańsk (GDN)
2017-07-03 16:20 Dortmund (DTM)
1
FR 2375
2017-07-03 10:30 Gdańsk (GDN)
2017-07-03 11:45 Londyn (STN)
FR
2
FR 1788
2017-07-03 14:00 Londyn (STN)
2017-07-03 16:20 Dortmund (DTM)
FR
Przylot
Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio
FR 1662
W6
2017-07-10 09:35 Dortmund (DTM)
2017-07-10 12:05 Gdańsk (GDN)
Propozycja lotu:
Cena: 603 PLN
Tanie przeloty do Dortmundu
Lot Data Promocji Linia Lotnicza Cena
Katowice - Dortmund   od 2017-05-22 do 2017-10-31     79.00
Wrocław - Dortmund   od 2017-05-23 do 2017-11-01     109.00
Kraków - Dortmund   od 2017-05-20 do 2017-10-30     99.00
Warszawa - Dortmund   od 2017-05-18 do 2017-11-01     159.00
www.gdanskdortmund.pl Loty Gdańsk Dortmund - Współpraca: Bilety Lotnicze do Dortmundu - dostarcza serwis Infoloty.pl